Pievienojies Meža ABC 13.maijs, Struņķukrogs, Kuldīgas novads

2017.gada 11.-13.maijā Meža ABC notiks septīto reizi. 11.un 12.maijā pasākums tiek organizēts tikai skolām. Klašu un pulciņu pieteikšanās  ir beigusies, līdz 10.aprīlim klases e-pastā saņēma apstiprinājumu  dalībai pasākumā. Šogad priekšroka dalībai pasākumā tika dota tām klasēm, kurām pasākumā "Meža ABC"  meža pieturās piedalās vecāki. Šogad pasākumu apmeklēs 185 klases no 53 skolām. 13.maijā pasākums ģimenēm, visiem interesentiem, arī klašu kolektīviem.

Apmeklējot 35 meža pieturas, piemēram, Kukaiņi-smukaiņiSēklas un stādi, Pastaiga pa koku galotnēm, Silta, jauka istabiņa, Meža matemātika, Jauna māja pūcei, Koks šodien, rīt, parīt, Papīra ražošana, Meža dārgumi u.c. skolēni, meža īpašnieki ar ģimenēm, visi interesenti caur aktīvu darbību, atbildot uz jautājumiem un pildot praktiskus uzdevumus, iepazīstas ar visu meža audzēšanas ciklu un iegūst noderīgu informāciju par meža apsaimniekošanu un Latvijas meža nozari.

Meža konsultāciju pakalpojumu centra apmācību centrs Pakalnieši - piedalīsies ar darbnīcu, dodot iespēju interaktīvā veidā iepazīties ar sūnām un ķērpjiem. 

2015.gadā pasākumā Meža ABC piedalījās vairkāk nekā 3000 apmeklētāji, no kuriem vairāk nekā 2000 bija bērni. 

Meža ABC - lieliem un maziem, iesācējiem un pieredzes bagātiem - visiem, kas mīl dabu! Visiem, kuri vēlas iepazīt, pasmaržot, pagaršot, sajust, ieraudzīt un saprast norises mežā!

 

Sīkāka info: www.mezakonsultants.lv

Jaunākās ziņas