Lauku atbalsta dienests ir izsludinājis projektu iesniegumu iesniegšanu uz vairākiem meža īpašniekiem aktuāliem Eiropas Savienības atbalsta pasākumiem

Lauku atbalsta dienests ir izsludinājis projektu iesniegumu iesniegšanu uz vairākiem meža īpašniekiem aktuāliem Eiropas Savienības atbalsta pasākumiem.

Laika posmā no 2015.gada 15.oktobra līdz 16.novembrim būs iespēja pieteikties uz ES finansējumu pasākumos “Meža ieaudzēšana”, “Meža ugunsgrēkos un dabas katastrofās iznīcinātu mežaudžu atjaunošana”, “Ieguldījumi meža ekosistēmu noturības un ekoloģiskās vērtības uzlabošanai”. Vairāk informācijas par nosacījumiem LAD mājas lapā www.lad.gov.lv

Savukārt kooperatīva darbinieki sniegs konsultācijas par iespējām saņemt ES finansējumu Jūsu meža īpašumam, kā arī palīdzēs sagatavot nepieciešamo dokumentāciju un, ja nepieciešams, palīdzēs praktiski realizēt projektu.

Lai arī projektu iesniegumu iesniegšana sākas 15.oktobrī, dokumentāciju sagatavot nepieciešams laicīgi. Mūsu kontaktinformāciju atradīsiet mājas lapas sadaļā Kontakti.

Jaunākās ziņas