Bezmaksas apmācības par meža apsaimniekošanas sertifikāciju!

Aicinām meža īpašniekus, meža nozarē strādājošos apmeklēt MPKS “L.V.Mežs” rīkotās bezmaksas apmācības par meža apsaimniekošanas sertifikāciju.

Apmācības notiks 2018.gada 06. un 07.septembrī, norises vieta“Kārļzemnieki”, Krustiņi, Inčukalna pagasts, Inčukalna novads.

Apmācību laikā Jūs uzzināsiet informāciju par PEFC un FSC sertifikācijas sistēmu prasībām meža apsaimniekošanas procesā, kā pareizi ieviest sertifikācijas prasības meža apsaimniekošanā un kā sagatavoties auditiem.

 Pirmajā dienā tiks apgūtas teorētiskās zināšanas, bet otrajā dienā apskatīsim dabā dažādus meža objektus un gūsim praktiskas iemaņas mežā, kam ir jāpievērš uzmanība sertifikācijas laikā.

Lektori – A. Trojanovska MPKS “L.V.Mežs”, mežsaimniecības daļas vadītāja.

Precizēt interesējošos jautājumus, kā arī pieteikties uz apmācībām var zvanot pa telefonu 29411860 (Kristīne) vai rakstot e-pastu uz adresi info@lvmezs.lv. Informācija pieejama mājas lapā www.lvmezs.lv.

 

Pieteikšanās līdz 03.09.2018. Vietu skaits ierobežots, vēlams pieteikties laicīgi!

 

Apmācības tiek realizētas Latvijas Lauku attīstības programmas 2014.-2020. gadam “Zināšanu pārneses un informācijas pasākumi” apakšpasākuma “Profesionālās izglītība un prasmju apguves pasākumi” ietvaros.

 

          MĀCĪBU ĪSTENOŠANAS GRAFIKS ir aplūkojams šeit

 

 

Atbalsta Zemkopības ministrija un Lauku atbalsta dienests